CLASS NOM PRENOM CATEGORIE CLUB Cavigal Amnesty Valbonne Opio Gorbio Pont Loup Gourdon Ronde plages Menton Sassone Nice Mountain Trail Auron Cimes Auron Trail Gaudissart Pelasque Louch Isola Trophée La Turbie    
1 BOUASLA HAKIM CH     50                       50
1 BOLLINI Andrea CH       50                     50
1 BIANCO Baptiste CH         50                   50
1 BELLI  Colin CH Century 21 50                         50
5 BONTURI ALEXANDRE CH     45                       45
5 GAYDON-LIMONE Maxime CH         45                   45
CLASS NOM PRENOM CATEGORIE CLUB Cavigal Amnesty Valbonne Opio Gorbio Pont Loup Gourdon Ronde plages Menton Sassone Nice Mountain Trail Auron Cimes Auron Trail Gaudissart Pelasque Louch Isola Trophée La Turbie    
1 GODIN LUCAS JH     50                       50
1 CALLEWAERE Kevin JH       50                     50
1 RAIBAUT  Fantin JH Century 21 50                         50
1 BASSO Mathis JH Nice Metropole Athletisme         50                 50
5 MILLET SIMON JH     45                       45
5 GRUFFAZ  Samuel JH Century 21 45                         45
7 MOUHIB  Younes JH Century 21 40                         40
8 BENCIMI  Jeremie JH Century 21 35                         35
9 PALAZOLLO  Antoine JH Century 21 34                         34
10 PUGLIESE  Leo JH Century 21 33                         33
CLASS NOM PRENOM CATEGORIE CLUB Cavigal Amnesty Valbonne Opio Gorbio Pont Loup Gourdon Ronde plages Menton Sassone Nice Mountain Trail Auron Cimes Auron Trail Gaudissart Pelasque Louch Isola Trophée La Turbie    
1 FABRE ROBIN EH     50                       50
1 GALUZZI Leo EH Pompier     50                     50
1 ONEA Adrien EH         50                   50
1 ALLOUCHE Benjamin EH Taillefer Trail Team         50                 50
5 SEIBERT Loic EH Courir Pays De Grasse         45                 45
6 DISDIER Alexis EH           40                 40
7 SIMON Arthur EH           35                 35
8 BRANDT Nicolas EH           34                 34
CLASS NOM PRENOM CATEGORIE CLUB Cavigal Amnesty Valbonne Opio Gorbio Pont Loup Gourdon Ronde plages Menton Sassone Nice Mountain Trail Auron Cimes Auron Trail Gaudissart Pelasque Louch Isola Trophée La Turbie    
1 SAFFIOTI FRANCK SEH     34   33                   67
2 FERRARA JOEL SEH     24     32                 56
3 HEQUET Alexandre SEH Asoa     27   25                 52
4 GIGANT  Alexis SEH Asptt Nice Cote D’azur 50                         50
5 GILLES Cédric SEH CAPS ACADEMY       50                   50
6 LELIEVRE Yann SEH Triathlo Pays Grasse         50                 50
7 NAULLET Clement SEH       50                     50
8 REEB ARNAUD SEH     50                       50
9 CAVERIVIERE Anthony SEH ASPTT  NICE       45                   45
10 CHAPPE Brice SEH Acv   22 23                     45
11 DUFOUR JULIEN SEH     45                       45
12 ICART  Guillaume SEH Century 21 45                         45
13 JACQUET Sebastien SEH       45                     45
14 LANTERI MINET Fabien SEH S/l Ac Valbonne         45                 45
15 CADIERE  Romain SEH Century 21 40                         40
16 GIORDANENGO Stéphane SEH         40                   40
17 MEZIAT LIONEL SEH     40                       40
18 PROVERBIO Vincent SEH Vesubie Trail Club         40                 40
19 REBAI Bechir SEH       40                     40
20 ROMERO Florent SEH Douanier     26 12                   38
21 AJROUD Bastien SEH           35                 35
22 BAHLINGER KEVIN SEH     35                       35
23 BOURAOUI Smaile SEH A.S MONACO       35                   35
24 HIRTH  Bruno SEH Century 21 35                         35
25 SABLE Jeremy SEH Gendarmerie Nationale     35                     35
26 BACHOT Jean-michel SEH           34                 34
27 BARRET Cedric SEH Team Riviera Sport     34                     34
28 BEAUME Benjamin SEH MENTON MARATHON       34                   34
29 MENETRIER Jeff SEH     15 19                     34
30 WALTZER  Julien SEH Courir A Peillon 34                         34
31 COSENTINO  Steve SEH   33                         33
32 MOCINI Frederico SEH       33                     33
33 TAYLOR AXEL SEH     33                       33
34 TISSEYRE David SEH           33                 33
35 BANON  Arnaud SEH   32                         32
36 BRESSY NICOLAS SEH     32                       32
37 LOPEZ Pierre SEH Gendarmerie Nationale     32                     32
38 LUPART Yoann SEH MENTON MARATHON       32                   32
39 BURKHEL  Cyril SEH Century 21 31                         31
40 HASSALA Iliasse SEH           31                 31
41 LOUBET ROMAIN SEH     31                       31
42 PITUELLO Thomas SEH CAP GARONNE       31                   31
43 QUELO Mathieu SEH Gendarmerie Nationale     31                     31
44 AMBRE Julien SEH           30                 30
45 BECUWE AUDRIC SEH     30                       30
46 BOULENGER  Cyril SEH   30                         30
47 PANLOU Maxime SEH         30                   30
48 PATELL Thibaud SEH Us Cagnes Traithlon     30                     30
49 BELOULHI Youssef SEH       29                     29
50 CALBET Christian SEH         29                   29
51 DECHAINE Loic SEH ASO ANTIBOIS         29                 29
52 GELE  Franck SEH Century 21 29                         29
53 MONASSE LAURENT SEH     29                       29
54 BROGLIO Benjamin SEH AMSLF OXUBIENS 8       28                   28
55 CABRIEL Thomas SEH       28                     28
56 LORENZI  Stephane SEH Century 21 28                         28
57 MICHEL JULIAN SEH     28                       28
58 MILLEQUANT Jerome SEH Spiridon         28                 28
59 COLLIN Bastien SEH A.C CANNES       5 22                 27
60 GIAI JEAN-SEBASTIEN SEH     27                       27
61 HEBERT Jean-guy SEH           27                 27
62 OEHLER Jonathan SEH TEAM ENDURANCE SHOP MENTON       27                   27
63 SALERNO  Olivier SEH   27                         27
64 GALIANA Patrick SEH   26                         26
65 MERLET Quentin SEH           26                 26
66 PAYOT Jérémy SEH COURIR A PEILLON       26                   26
67 SUBILEAU SYLVAIN SEH     26                       26
68 GATTO  Thomas SEH Sdu06 Krav Maga 25                         25
69 INCONNU #158 SEH     25                       25
70 LEFEVRE Christophe SEH       25                     25
71 SERENO Sébastien SEH STADE LAURENTIN TRIATHLON       25                   25
72 CHAMBON Nicolas SEH       24                     24
73 RAMBAUD Stéphane SEH TEAM TRIATHLON ROQUEBRUNE       24                   24
74 SANTONI Jacques SEH Cd06fspn 24     8                   24
75 YAZIDI Abdessamad SEH Nice Metropole Athletisme         24                 24
76 DAUZET Guillaume SEH         23                   23
77 GLOECKLER Charles SEH Beaulieu Endurance 23                         23
78 GOUTTEFARDE PHILIPPE SEH     23                       23
79 MURATI Thomas SEH           23                 23
80 ARNOUX  Jerome SEH Century 21 22                         22
81 GASTAUD Emmanuel SEH Us Cagnes Triathlon     22                     22
82 RENARD François SEH         22                   22
83 AUDOUBERT Olivier SEH AMSLF OXUBII       21                   21
84 GEREMIA EZEQUIEL SEH     21                       21
85 MONTHIOUX Damien SEH           21                 21
86 PASERO Jean SEH S/l Ac Valbonne     21                     21
87 POTHEAU Florian SEH Century 21 21                         21
88 ZACHLEVNIY Célian SEH         1 20                 21
89 COLIN  Rene SEH Century 21 20                         20
90 COMTE Fabien SEH       20                     20
91 COUTEL JOHN SEH     20                       20
92 MUSSO Cédric SEH TEAM ENDURANCE SHOP MENTON       20                   20
93 ARENAS  Christian SEH Entreprise Virbac 19                         19
94 BOURCIER PASCAL SEH     19                       19
95 DAVID Francois SEH           19                 19
96 MARTINY Stéphane SEH TEAM TRIATHLON ROQUEBRUNE       19                   19
97 DELMAS Loic SEH           18                 18
98 DHOUIOUI Fethi SEH Reserve Gendarmerie     18                     18
99 MASSABO Jérémy SEH MENTON MARATHON       18                   18
100 QUILICHINI Baptiste SEH Century 21 18                         18
101 SOUCHON GUILLAUME SEH     18                       18
102 LALOT Anthony SEH SOLID'R       17                   17
103 LEVIEZ FRANCOIS SEH     17                       17
104 RICCI Olivier SEH   17                         17
105 GUYOT  Sebastien SEH Century 21 16                         16
106 INCONNU #166 SEH     16                       16
107 USCHER Sébastien SEH DECATHLON MONACO       16                   16
108 DAVID Florent SEH TEAM PROVENCE ENDURANCE       15                   15
109 MEJIAS  Remy SEH Century 21 15                         15
110 GOUTTEFARDE DAVID SEH     14                       14
111 RENVOISE  Jean-alain SEH Century 21 14                         14
112 RIBERO Julien SEH         14                   14
113 GERARD Thibaud SEH SECTION CROSS MANE       13                   13
114 HALOPEAU  Nicolas SEH Entreprise Virbac 13                         13
115 FADHEUILHE Julien SEH Century 21 12                         12
116 FERRANTI Roland SEH         11                   11
117 GRAMA  Cosmin SEH Century 21 11                         11
118 PELLETIER François SEH         10                   10
119 PLAIS  Bastien SEH Entreprise Virbac 10                         10
120 CALSAMIGLIA Cédric SEH         9                   9
121 COLIN  Guy SEH Century 21 9                         9
122 BRUNETEAU TRINH  Cedric SEH Asso Jules Bianchi 8                         8
123 MOTASHERAEE Reza SEH         7                   7
124 SOILIHI  Moussa SEH   7                         7
125 TORRENTE Johann SEH         6                   6
126 FUSTER Yannick SEH         4                   4
127 COSTE Cédric SEH         3                   3
128 EXERTIER Rémi SEH         2                   2
129 BLANC Christophe SEH         1                   1
129 BRACALENTE Alessandro SEH         1                   1
129 CANCEMI Eric SEH         1                   1
129 CLORENNEC Anthony SEH         1                   1
129 COMNINOS Michael SEH         1                   1
129 LOPEZ Jean François SEH         1                   1
129 LYBAERT Karel SEH SECTION CROSS MANE       1                   1
129 MAZZONI Fabrice SEH         1                   1
129 MOURLON Laurent SEH         1                   1
129 NACCACHE Yannick SEH         1                   1
129 PIGEON Yannick SEH         1                   1
129 TOMASI Fabrice SEH         1                   1
CLASS NOM PRENOM CATEGORIE CLUB Cavigal Amnesty Valbonne Opio Gorbio Pont Loup Gourdon Ronde plages Menton Sassone Nice Mountain Trail Auron Cimes Auron Trail Gaudissart Pelasque Louch Isola Trophée La Turbie    
1 MACCIO Maximilien M1H ASPTT  NICE       50 50                 100
2 CODA DAVID M1H Tourrettes Esprit Trail   45     35                 80
3 WIMEZ Frederic M1H     30 27   18                 75
4 FERRIER STEPHANE M1H PASS RUNNING   40   32                   72
5 DENOYELLE Thomas M1H       34 33                   67
6 FERIGO SEBASTIEN M1H Tourrettes Esprit Trail   35     31                 66
7 QUEILLE Romain M1H Asptt Nice Cote D’azur   34 31                     65
8 LUCAS Cyrille M1H TEAM TRIATHLON ROQUEBRUNE 35     29                   64
9 OCHIN Stéphane M1H SPIRIDON C.A       28 32                 60
10 BERNARD Julien M1H Finishers Antibes     50                     50
11 GIORDANENGO STEPHANE M1H     50                       50
12 RENAUD  Jacky M1H Blausasc Trail 50                         50
13 CARDONNET Robert M1H A.C VALBONNE       22 27                 49
14 DERBANNE Sebastien M1H S/l Pont A Mousson Athletisme         45                 45
15 MORICEAU Jean-christophe M1H Police Nationale     45                     45
16 PLESSIS Hugues M1H Century 21 45                         45
17 SIRE Yannick M1H MENTON MARATHON       45                   45
18 DEBENE Partick M1H       26   16                 42
19 AYALA Serge M1H A.S SAINT RAPHAEL ATHLE       40                   40
20 DARNEY Olivier M1H Courir Pays De Grasse         40                 40
21 DEMARTY  David M1H Asptt Nice Cote D’azur 40                         40
22 DURAND Julien M1H Gendarmerie Nationale     40                     40
23 VIALLET Sylvain M1H Asptt Nice Cote Daazur 15       25                 40
24 DHORNE Paul M1H Tranquille Team     35                     35
25 HACHE David M1H TAPAMAL       35                   35
26 ALZINA  Thierry M1H Beaulieu Endurance 34                         34
27 FREDIANI Gilles M1H VESUBIE TRAIL CLUB       34                   34
28 HURTEAUX Jean-baptiste M1H Ac Cannes         34                 34
29 BIANCO Frédéric M1H Cd06fspn 16     17                   33
30 BOUGET STEPHANE M1H     33                       33
31 BRIAIS Philippe M1H Police Municipale     33                     33
32 GARNIER Franck M1H ASO ANTIBOIS         33                 33
33 LAGARRIGUE  Yvan M1H   33                         33
34 CHEREL  David M1H   32                         32
35 DUVERGER Laurent M1H       32                     32
36 HAMON CEDRIC M1H     32                       32
37 NOUVIALE SAMUEL M1H ASO ANTIBOIS   20     12                 32
38 BIGOUNDOU Michel M1H SPIRIDON C.A       31                   31
39 DE ROFFIGNAC  Olivier M1H   31                         31
40 RASTRILLA CALV ANDRES M1H     31                       31
41 FALLET  Barthelemy M1H Nma 30                         30
42 FIEVET Damien M1H Police Nationale     30                     30
43 PERESSE Marc M1H           30                 30
44 STEINMETZ Luc M1H MENTON MARATHON       30                   30
45 BIHANNIC Jean-vincent M1H Asptt Nice Cote D’azur     29                     29
46 CHEVALIER LAURENT M1H     29                       29
47 TRUCCHO  Jerome M1H Century 21 29                         29
48 VERNIER David M1H           29                 29
49 EHRMANN Cedric M1H Gendarmerie Nationale     28                     28
50 GIALIS  Denis M1H Cavigal Nice Sports 28                         28
51 MERLIOT Olivier M1H           28                 28
52 SENESCAL BENOIT M1H     28                       28
53 BIRBES JEAN CHRISTIAN M1H     27                       27
54 CHENEBEAU  Cyrille M1H   27                         27
55 MORINI Luca M1H         27                   27
56 CLERISI  Frabrice M1H   26                         26
57 COCHET Herve M1H Stade Laurentin Athletisme         26                 26
58 JUAREZ Christophe M1H MENTON MARATHON       26                   26
59 MELINE DENIS M1H     26                       26
60 NOIZET Erik M1H Triathlon Pays Grassois     25                     25
61 PEREZ  Dominique M1H   25                         25
62 RUYER CHRISTOPHE M1H     25                       25
63 VILLENAVE Gérard M1H ATHLETIC PHILIPPIDES       25                   25
64 DARBLET Christian M1H         24                   24
65 DIJOS ROMAIN M1H     24                       24
66 DRIN Guillaume M1H S/l Ac Valbonne         24                 24
67 FERRACI Jerome M1H Policier Nationale     24                     24
68 TASSEL  Nicolas M1H Century 21 24                         24
69 ARLON Jean-christophe M1H   23                         23
70 BODINO Franck M1H           23                 23
71 BRONDINO DENIS M1H     23                       23
72 LANNO Christophe M1H         23                   23
73 PERRIER Benjamin M1H       23                     23
74 LEPETIT  Nicolas M1H Entreprise Virbac 22                         22
75 SALQUE Philippe M1H           22                 22
76 SUITE Thierry M1H Pompier     22                     22
77 VITALE GILLES M1H     22                       22
78 BASCLE Yvan M1H           21                 21
79 BERMOND  Alexanre M1H Onn 21                         21
80 BONAZZI Lorenzo M1H         21                   21
81 BOURDREZ Bruno M1H Foulees Contoises     21                     21
82 CHAMONAL JEROME M1H     21                       21
83 AIT OULAHIANE Hassan M1H Gendarmerie Nationale     20                     20
84 BEAUPELLET Jean-luc M1H Triathlo Pays Grasse         20                 20
85 BIANCHI Alessio M1H RUNCARD       20                   20
86 CAPIOMONT  Gilles M1H Century 21 20                         20
87 COLETTE CHRISTOPHE M1H     19                       19
88 DUBREUIL Fabrice M1H           19                 19
89 GARIN Yannick M1H       19                     19
90 HORMIERE Pierre-yves M1H         19                   19
91 PATROM  Emmanuel M1H Cd06fspn 19                         19
92 BOZZANO LIONEL M1H     18                       18
93 FAMMA Paolo M1H ATHLE VALLECROSIA       18                   18
94 FIETTE Yoann M1H Gendarmerie Nationale     18                     18
95 FOINTINT  Herve M1H   18                         18
96 PEVERINI Stéphane M1H CANAL 4.3 DRAP       9 9                 18
97 CEREA EMANUELE M1H     17                       17
98 DE LA BRETEQUE  Christophe M1H   17                         17
99 DURAND Nicolas M1H Courir A Peillon De Nissa     17                     17
100 SANCHEZ Fabrice M1H ASO ANTIBOIS         17                 17
101 DARMANIN Sylvain M1H Cd06fspn 12     4                   16
102 RIPERT Stéphane M1H COURIR A ST TROPEZ       16                   16
103 VALET DAVID M1H     16                       16
104 AUFFRET MICHAEL M1H     15                       15
105 BRERO Olivier M1H           15                 15
106 RICHON Alexandre M1H         15                   15
107 HERVE Benoit M1H Century 21 14                         14
108 LAVAINE Bertrand M1H           14                 14
109 TORDO Frédérick M1H FERBERIANS       14                   14
110 ALTHAUS Olivier M1H           13                 13
111 BRUZI  Thierry M1H   13                         13
112 MARIA Sylvain M1H         13                   13
113 GARIBBO Rodolphe M1H         12                   12
114 BOYER Claude M1H         11                   11
115 BUGUELLOU Bruno M1H           11                 11
116 ROCHE  Julien M1H Century 21 11                         11
117 CHALA Olivier M1H TEAM TRIATHLON ROQUEBRUNE       10                   10
118 DEFOSSEZ Cedric M1H           10                 10
119 VISSERS  Thomas M1H   10                         10
120 DESCHAUX  Olivier M1H   9                         9
121 CARLON Olivier M1H           8                 8
122 GABAS  Emmanuel M1H Century 21 8                         8
123 LECOMTE Hervé M1H CAP D'AIL MACADAM       8                   8
124 DAVOINE  Frederic M1H Cd06fspn 7                         7
125 DESPERRIES Gael M1H         7                   7
126 RAMPNOUX Yanis M1H E Pays Fayence Athletisme         7                 7
127 CASSIUS Cyril M1H         6                   6
128 FRACHISSE Daniel M1H           6                 6
129 SCOFFIER  Christophe M1H Century 21 6                         6
130 HUGUES Olivier M1H         5                   5
131 MARCH  Jean-charles M1H Notariat Sports 06 5                         5
132 DESVEAUD Sebastien M1H           5                 5
133 VISSUZAINE  Antoine M1H Courir A Peillon 4                         4
134 COELHO  David M1H   3                         3
135 LITI Gianni M1H         3                   3
136 CAILLET Steve M1H   1     1                   2
137 FLORIO Marco M1H ATHLE VALLECROSIA       2                   2
138 MONDOU  Benjamin M1H Century 21 2                         2
139 AKKARI Sami M1H         1                   1
139 ANKRI  Mathieu M1H   1                         1
139 ASSANDRI Rino M1H         1                   1
139 BOURMAULT Eric M1H         1                   1
139 BREMARD  Christophe M1H   1                         1
139 CONTI Fabrice M1H         1                   1
139 COURTY François M1H BIOT A.C       1                   1
139 DIANA  Frederic M1H   1                         1
139 DJOUZI  Stephane M1H   1                         1
139 DURAN Denis M1H         1                   1
139 FALETTI Dominique M1H         1                   1
139 FLORIO Aldo M1H ATHLE VALLECROSIA       1                   1
139 GRZESKIEWICZ Roland M1H THALES SPACE RUNNERS       1                   1
139 HANIN Mathieu M1H BIOT A.C       1                   1
139 JEUNEMAITRE Philippe M1H CAP D'AIL MACADAM       1                   1
139 MONDON  Alain M1H Entreprise Virbac 1                         1
139 PINNA Antonio M1H         1                   1
139 POLLET Jean André M1H         1                   1
139 SENISE Francesco M1H         1                   1
139 TEVERINI  Pascal M1H Century 21 1                         1
139 VASSALLO Eric M1H         1                   1
139 VERAN Frederic M1H   1                         1
139 WILLEMEZ Thierry M1H         1                   1
CLASS NOM PRENOM CATEGORIE CLUB Cavigal Amnesty Valbonne Opio Gorbio Pont Loup Gourdon Ronde plages Menton Sassone Nice Mountain Trail Auron Cimes Auron Trail Gaudissart Pelasque Louch Isola Trophée La Turbie    
1 BALLIEU Eric M2H S/l Ac Valbonne   50     40                 90
2 GUILLON Emmanuel M2H Nice Metropole Athletisme 26 24 28   4                 82
3 OLIVIERI Roberto M2H SPIRIDON C.A       45 35                 80
4 BEAUJEON Willy M2H Gendarmerie Nationale     40   32                 72
5 BRANDT Freddy M2H SPIRIDON C.A   26 25 1 19                 71
6 BASTELLO Daniel M2H BEAULIEU A.C 35     30                   65
7 CHEVALIER PASCAL M2H     35   22                   57
8 STUPPA Pierre M2H STADE LAURENTIN TRIATHLON   28   25                   53
9 VISSUZAINE Antoine M2H Courir A Peillon De Nissa     35 18                   53
10 ELIE Dominique M2H Nice Metropole Athletisme 28       24                 52
11 FALICON Raoul M2H Pompier     50                     50
12 GORLERO Léone M2H MARATHON CLUB IMPERIA       50                   50
13 JIMENEZ Manuel M2H Courir Pays De Grasse         50                 50
14 ULLINDAH  Joel M2H   50                         50
15 VIALE Bernard M2H       30   18                 48
16 CLAUDEL Jean-michel M2H       45                     45
17 DUCLOUX RICHARD M2H     45                       45
18 ROUSSEAU Olivier M2H S/l Ca Veynes         45                 45
19 SARDELLA  Bruno M2H Century 21 45                         45
20 MARCHETTO Stephane M2H     21     21                 42
21 LOMBART Chris M2H     12 29                     41
22 DE VINCENTIIS Giovanni M2H PRO SAN PIETRO SAN REMO       40                   40
23 LAMBERGHINI LUC M2H     40                       40
24 MERMOZ  Christophe M2H Entreprise Virbac 40                         40
25 DUNOYER Patrice M2H Sport Antipolis Marathon   18 21                     39
26 BEAUVIR Pierrick M2H CAVIGAL NICE       24 12                 36
27 TURCHIANO Michele M2H MARATHON CLUB IMPERIA       35                   35
28 DAVID Jean-claude M2H Vesubie Trail Club     34                     34
29 DE LAURETIS Raffaele M2H         34                   34
30 DIVETT JULIAN M2H     34                       34
31 ESPECHE  Olivier M2H Courir A Peillon 34                         34
32 SCHMELTZER Olivier M2H           34                 34
33 GODIN GUILLAUME M2H     33                       33
34 NGUYEN VAN LONG  Alexandre M2H Cd06fspn 33                         33
35 ONEA Dinu M2H         33                   33
36 PAYA Patrick M2H ASO ANTIBOIS         33                 33
37 VALLEE Laurent M2H Courir Pays De Grasse     33                     33
38 ETIEVANT Sylvain M2H As Monaco     32                     32
39 NUCCI Alain M2H   32                         32
40 PUIG FREDERIC M2H     32                       32
41 SAMSON Christophe M2H         32                   32
42 ALLET Arnaud M2H TEAM ENDURANCE SHOP MENTON       31                   31
43 CLAPIER Frederic M2H           31                 31
44 FORMA  Jean-claude M2H Courir A Peillon 31                         31
45 MATHIEU JEAN-MICHEL M2H     31                       31
46 MAUFROID Michel M2H Vesubie Trail Club     31                     31
47 ADJALI Alain M2H           30                 30
48 PUDDU Serge M2H Us Cagnes Triathlon     27 3                   30
49 RUDIO RAYMOND M2H     30                       30
50 SOUSSAN  Olivier M2H   30                         30
51 BORSOTTO DENIS M2H     29                       29
52 MELE Eric M2H Athletic Philippides Club De B         29                 29
53 MILLET  Patrice M2H Cavigal Nice Triathlon 29                         29
54 VIATORE Gianluca M2H         29                   29
55 THIBAUDEAU Christophe M2H         28                   28
56 TUCCINARDI Christian M2H           28                 28
57 CAPPELLARI Stéphane M2H         27                   27
58 EGILMEZ  Hayoar M2H   27                         27
59 KOPF LAURENT M2H     27                       27
60 PIGNOLET Eric M2H           27                 27
61 CABANERO Bruno M2H Douanier     26                     26
62 DIOP Ismael M2H           26                 26
63 GHEZALI Philippe M2H DUC TRIATHLON       26                   26
64 BALOSSI Pierre M2H           25                 25
65 CROUSE Philip  M2H   25                         25
66 MORON PASCAL M2H     25                       25
67 DANICLE  Renan M2H   24                         24
68 ROSNARHO Jean-yves M2H Asptt Nice Cote D’azur     24                     24
69 SECQ Roland M2H Us Cagnes Triathlon     23 1                   24
70 LANNEGRAND JEAN M2H     23                       23
71 MIGNONE Jean - Marc M2H   23                         23
72 SUAUT Eric M2H Asptt Nice Cote Daazur         23                 23
73 TORRE Christian M2H BLAUSASC TRAIL       23                   23
74 GARNERO EMMANUEL M2H     22                       22
75 LAUROU Philippe M2H           22                 22
76 LAVEZAC Jacques M2H Pompier     22                     22
77 SCARDINO Joseph M2H   22                         22
78 MANGONI Thierry M2H         21                   21
79 PASQUIER  Didier M2H Century 21 21                         21
80 BARBE Didier M2H Athletic Philippides Club De B     20                     20
81 CONINCK  Olivier M2H Century 21 20                         20
82 LAVROV PHILIPPE M2H     20                       20
83 MAURICE Thierry M2H           20                 20
84 PUONS Laurent M2H         20                   20
85 BATTINI Francois M2H Courir Pays De Grasse     19                     19
86 BONTURI SYLVAIN M2H     19                       19
87 CHOSSON Pascal M2H         19                   19
88 SAVONA  Philippe M2H   19                         19
89 PANNIER Eric M2H Gendarmerie Nationale     18                     18
90 VIALE  Nicolas M2H Century 21 18                         18
91 AUSELLO Alain M2H         17                   17
92 CHAVET  Jean-pierre M2H   17                         17
93 FLAYAC Olivier M2H Asoa     17                     17
94 MURATI Phil M2H           17                 17
95 SAVEK PASCAL M2H     17                       17
96 CALVANICO  Thomas M2H Century 21 16                         16
97 DUTTO Christian M2H       16                     16
98 FOURNIER Stéphane M2H         16                   16
99 GARD CHRISTOPHE M2H     16                       16
100 MILLE Dominique M2H           16                 16
101 BAGHDADI Djamel M2H Courir Pays De Grasse         15                 15
102 MALATESTA RENE M2H     15                       15
103 REPETTO Jacques M2H A.S MONACO       15                   15
104 VOLA Franck M2H       15                     15
105 ALEMANY Thierry M2H Athletic Philippides Club De B         14                 14
106 SINAMA Jean-René M2H         14                   14
107 VANDENBERGHE   M2H     14                       14
108 BACONNIER Jean Claude M2H         13                   13
109 CHIALVA Yves M2H           13                 13
110 STEPHAN OLIVIER M2H     13                       13
111 POMA Calogero M2H G.S.E.M       12                   12
112 BALDONI Marc M2H TEAM TRIATHLON ROQUEBRUNE       11                   11
113 GIORDANENGO JEAN-MARC M2H     11                       11
114 SYLVESTRE Herve M2H           11                 11
115 CANU Francois M2H         10                   10
116 GIORDANO Serge M2H           10                 10
117 PARREDO FRANCK M2H     10                       10
118 CLAUSSE Jean Michel M2H U.S CAGNES TRIATHLON       9                   9
119 FRACHISSE Claude M2H           9                 9
120 VINOT BENOIT M2H     9                       9
121 DESCHAINTRESGI   M2H     8                       8
122 FRACHISSE Gilles M2H           8                 8
123 GEORGES Alain M2H         8                   8
124 DESSEREY Michel M2H           7                 7
125 JEAN ALEX M2H     7                       7
126 LOTTIER Frédéric M2H         7                   7
127 BELLONE Philippe M2H           6                 6
128 BROWN Paul M2H         6                   6
129 PRUNET VINCENT M2H     6                       6
130 LAUGIER Jean  Luc M2H           5                 5
131 PAIKINE Christophe M2H SPIRIDON C.A       5                   5
132 GUY Eric M2H SPIRIDON C.A       4                   4
133 TAULANE Gilbert M2H           3                 3
134 CELASCHI Augusto M2H PRO SAN PIETRO SAN REMO       2                   2
135 CORDOVANI Serge M2H           2                 2
136 AMORAVAIN Philippe M2H BIOT A.C       1                   1
136 BAILLPN Jean-marie M2H           1                 1
136 BALLAUCO Paolo M2H         1                   1
136 BARDOS Yves M2H A.S MONACO       1                   1
136 BENEDETTI Philippe M2H TEAM TRIATHLON ROQUEBRUNE       1                   1
136 COSSUTTA Pascal M2H SPIRIDON C.A       1                   1
136 D'ARIENZO Domenico M2H         1                   1
136 DUMONT Jean Pierre M2H CAP D'AIL MACADAM       1                   1
136 FARAUT Jean Claude M2H         1                   1
136 FERRARI Riccardo M2H PRO SAN PIETRO SAN REMO       1                   1
136 ISMAEL Daniel M2H         1                   1
136 LEONARDI Alain M2H SPIRIDON C.A       1                   1
136 LOMBARDI Marc M2H           1                 1
136 MARCHAL Jean Pierre M2H FALICOUN TRAIL PLAISIR       1                   1
136 MAS Eric M2H         1                   1
136 NEHR Christian M2H         1                   1
136 RANUCCI Sylvio M2H           1                 1
136 SIMON Eric M2H           1                 1
136 SLABY Richard M2H         1                   1
136 SYDBECK Ulf M2H           1                 1
136 VETTU Hervé M2H CAP D'AIL MACADAM       1                   1
CLASS NOM PRENOM CATEGORIE CLUB Cavigal Amnesty Valbonne Opio Gorbio Pont Loup Gourdon Ronde plages Menton Sassone Nice Mountain Trail Auron Cimes Auron Trail Gaudissart Pelasque Louch Isola Trophée La Turbie    
1 PEZAKU GESIM M3H     50   50 34                 134
2 COLLOMB ROLAND M3H   40 45   33                   118
3 HOAREAU Henri M3H SPIRIDON C.A       40 40                 80
4 ALVES jose M3H   45     28                   73
5 ROBBINS RICHARD M3H     40     31                 71
6 CLERISSI Jacques M3H   33       24                 67
7 BOUSSAT André M3H   30     21                   51
8 BENISTAND  Jean-pierre M3H   50                         50
9 COMTE Alain M3H       50                     50
10 DEMICHELIS Alex M3H Courir Pays De Grasse         50                 50
11 ALLESSANDRA Jean Christophe M3H MENTON MARATHON       45                   45
12 FORT Patrice M3H           45                 45
13 MENAY Christian M3H       45                     45
14 BRU Henri M3H       40                     40
15 ACHIARDI Enrico M3H A.S.D DRAGONERO       35                   35
16 DE ANGELIS VIRGINIO M3H     35                       35
17 DERBANNE Martial M3H Spiridon         35                 35
18 PELISSON Jacques M3H Aj Auxerre Marathon 35                         35
19 MARINO  Mario M3H   34                         34
20 PISANESCHI Roland M3H TEAM TRIATHLON ROQUEBRUNE       34                   34
21 TUOT JEAN-PIERRE M3H     34                       34
22 BEZARD ALAIN M3H     33                       33
23 DE FERAUDY Luc M3H Athletic Philippides Club De B         33                 33
24 DEMICHELIS Alex M3H COURRIR EN PAYS DE GRASSE       32                   32
25 LE JOUBIOUX  Herve M3H   32                         32
26 MAUCHE BRUNO M3H     32                       32
27 ROLLAND Jean-max M3H Asptt Nice Cote Daazur         32                 32
28 DELACOUR Michel M3H LES FOULEES ROQUEBRUNOISES       31                   31
29 MIQUEL  Serge M3H   31                         31
30 PAOLI FRANCOIS M3H     31                       31
31 GALLUCCIO Sauveur M3H Stade Laurentin Athletisme         30                 30
32 TOUSSAINT Pascal M3H         30                   30
33 CHIAPELLO Sergio M3H A.S.D DRAGONERO       29                   29
34 CRUZ Gerard M3H           29                 29
35 MERLO  Jean-yves M3H   29                         29
36 ODOARDI Leandre M3H ASO ANTIBOIS         28                 28
37 DARBOIS Thierry M3H S/l Ac Valbonne         27                 27
38 PHILIPPE Claude M3H         27                   27
39 ARIBAUD Luc M3H           26                 26
40 PARISI Joseph M3H         26                   26
41 AOUDI Ali M3H           25                 25
42 BONFIGLIO Angélo M3H PRO SAN PIETRO SAN REMO       25                   25
43 JOLY Michel M3H         24                   24
44 LOQUET Patrice M3H         23                   23
45 POLACCI Dominique M3H           23                 23
46 GOUSSET Pascal M3H         22                   22
47 LANGLADE Jean M3H Ac Cannes         22                 22
48 LALLEMAND Thierry M3H           21                 21
49 BENOIT Edward M3H           20                 20
50 DIMEY Christian M3H G.S.E.M       20                   20
51 FENET Yvan M3H           19                 19
52 MIRA MARQUES Luis M3H         19                   19
53 RIBERO Richard M3H           18                 18
54 ROUAH Charles M3H         18                   18
55 LETTIERI Luigi M3H PRO SAN PIETRO SAN REMO       17                   17
56 BACCARD Daniel M3H SPIRIDON C.A       16                   16
57 BECU Patrick M3H         15                   15
58 SOLLIET Daniel M3H         14                   14
59 CARRET Patrick M3H         13                   13
CLASS NOM PRENOM CATEGORIE CLUB Cavigal Amnesty Valbonne Opio Gorbio Pont Loup Gourdon Ronde plages Menton Sassone Nice Mountain Trail Auron Cimes Auron Trail Gaudissart Pelasque Louch Isola Trophée La Turbie    
1 BONNET FRANCIS M4H   50 50   45 45                 190
2 ALLAMANDI JEAN-LOUIS M4H Cavigal Nice Sports 40 45   34 33                 152
3 FIORE JEAN PIERRE M4H   35 40   33 31                 139
4 DARNAUD Robert M4H SPIRIDON C.A       35 32                 67
5 APPOURCHAUX Gilles M4H SPIRIDON C.A 33     32                   65
6 ANGOTTI Paolo M4H PRO SAN PIETRO SAN REMO       50                   50
7 BONNET Regis M4H           50                 50
8 VAGNARD  Charles M4H   45                         45
9 CANU Jo M4H         40                   40
10 GUALLINO Gabriel M4H           40                 40
11 ANNICCHIARICO Emmanuel M4H ASO ANTIBOIS         35                 35
12 LABEILLE FRANCIS M4H     35                       35
13 LIENHART Gaston M4H           34                 34
14 ZAMARON  Andre M4H Century 21 34                         34
CLASS NOM PRENOM CATEGORIE CLUB Cavigal Amnesty Valbonne Opio Gorbio Pont Loup Gourdon Ronde plages Menton Sassone Nice Mountain Trail Auron Cimes Auron Trail Gaudissart Pelasque Louch Isola Trophée La Turbie    
2 STRUYVEN Charles M5H STADE LAURENTIN 50     45                   95
1 HUYGUE Georges M5H SPIRIDON C.A       50                   50